GIRLS


Class 4


FIRST TEAM


Jodie Bass, 5-8, jr., Boonville


Kylie Bernskoetter, 5-9, jr., Helias


Addison Brownfield, 5-9, soph., Boonville


Lindsey Byers, 5-9, jr., Helias


Anna Finley, 5-7, soph., Owensville


Kayanna Gaines, 5-5, jr., Fulton


Liberty Gamm, 5-10, jr., School of the Osage


Rebecca Janke, 6-3, sr., Rolla


Kourtney Kendrick, 5-10, jr., Boonville


Sara Wolf, 5-7, jr., School of the Osage


SECOND TEAM


Savannah Campbell, 6-1, soph., Rolla


Bella Jadwin, 5-5, soph., Salem


Payton Kincaid, 5-9, soph., Camdenton


Shelby Kurtz, 5-4, sr., Camdenton


Lainy Lamb, 5-5, sr., Helias


Hannah Pomerenke, 5-7, sr., Marshall


Ellie Rodgers, 5-5, sr., Rolla


Biance Stocks, 5-6, sr., Camdenton


Sophi Waibel, 5-9, jr., Boonville


Leah Weaver, 5-7, soph., Marshall


COACH OF THE YEAR


Alan Lepper, Helias


Class 2


FIRST TEAM


Clair Affolter, 5-8, soph., Newburg


Abby Backes, 5-5, sr., Tipton


Emily Bauer, 5-6, sr., Stover


Jenna Bellis, 5-9, sr., Stover


Bailey Brookshire, 5-7, soph., Newburg


Myra Claas, 5-8, fr., Tipton


Katelyn Cole, 5-11, jr., Richland


Abbey Conrow, 5-5, sr., Fayette


Cara Couch, 5-9, soph., Plato


Michaela Malter, 5-10, jr., Sweet Springs


Miranda Moss, 5-6, soph., Richland


Breanna Sein, 5-7, sr., Stoutland


Halle Smith, 6-0, jr., Belle


Bryn Wooldridge, 6-0, sr., Salisbury


Khloe Wyatt, 5-11, soph., Salisbury


SECOND TEAM


Kaydi Alderman, 5-5, jr., Eugene


Alexis Angerer, 6-0, sr., Eugene


Madisyn Beeler, 5-8, sr., Slater


Baylie Combs, 5-7, jr., Harrisburg


Claire Duenckel, 5-7, soph., Calvary Lutheran


Camie Grayson, 5-7, fr., Russellville


Laney Halley, 6-1, fr., Iberia


Alexa Jurgensmeyer, 5-7, sr., Tipton


Skyeler Layman, 5-5, soph., Crocker


Julia Marriott, 5-8, jr., Stover


Abby Maupin, 5-9, soph., New Franklin


Jodi Polly, 5-7, sr., Eugene


Allison Schrimpf, 5-7, jr., Russellville


Paige Spencer, 5-8, jr., Iberia


Kelsey Todd, 5-6, soph., Plato


COACH OF THE YEAR


Jason Cullpepper, Tipton


Class 1


FIRST TEAM


Kylee Ash, 5-9, soph., Tuscumbia


Taegan Bartolacci, 5-9, sr., Northeast: Cairo


Malia Carmack, 5-6, soph., Glasgow


Devin Clark, 5-10, sr., Higbee


Abby Dobbins, 5-6, sr., Brunswick


Harley Engelmeyer, 6-0, soph., St. ElizabetH


Grace Goodwin, 5-4, sr., Sedalia Sacred Heart


Kailyn Hoos, 5-5, jr., Green Ridge


Brenna Hubbard, 5-9, soph., Glasgow


Katie Keilholz, 5-6, jr., Chamois


Ginna Meisenheimer, 5-4, soph., Jamestown


Chloe Moser, 5-8, sr., Bunceton/Prairie Home


Autumn Wallace, 5-10, jr., Climax Springs


Jesse Willis, 5-4, sr., Macks Creek


MaKenna Wuelling, 5-5, jr., Chamois


SECOND TEAM


Gracie Brumley, 5-3, fr., Northeast: Cairo


Jayden Butterfield, 5-8, soph., Climax Springs


Rileigh Eberhardt, 5-6, sr., Northeast: Cairo


Caylin Eidson, 5-10, sr., Macks Creek


Natalie Glenn, 5-6, soph., Pilot Grove


Carrie McKinney, 5-10, soph., Otterville


Josie Neal, 6-0, soph., Otterville


Aubrey Oehrke, 5-9, fr., La Monte


Claire Oehrke, 5-8, jr., La Monte


Grace Phillips, 5-3, soph., Pilot Grove


Addi Riley, 5-8, jr., Brunswick


Scout Rush, 5-9, sr., Tuscumbia


Macey Whisenand, 5-3, soph., Higbee


Maddie Wilde, 5-8, sr., St. Elizabeth


Maggie Wood, 5-6, jr., Bunceton/Prairie Home


COACH OF THE YEAR


John Leach, Chamois