BOYS


Class 4


FIRST TEAM


Marcus Anthony, 6-1, sr., Helias


Charlie Bronakowski, 6-5, jr., Boonville


Corde Brown, 5-10, soph., Capital City


Trey Brown, 6-5, jr., Rolla


Malcolm Davis, 6-0, soph., Helias


Paxton DeLaurent, 6-5, sr., Camdenton


Reese Dodson, 5-11, sr., Salem


Jace Lance, 6-1, sr., Marshall


Dylan Long, 5-10, sr., School of the Osage


Tyler Sayler, 6-2, sr., Fulton


SECOND TEAM


John Adams, 6-5, sr., Fulton


Carter Chilton, 6-4, sr., Salem


Tyson Franklin, 6-2, soph., Boonville


Cason Gray, 6-3, sr., Owensville


Luke Green, 6-0, soph., Boonville


Logan Havner, 6-4, sr., School of the Osage


Damon Johanns, 6-3, jr., Helias


Isaac Johnson, 5-9, sr., Helias


Colby Shivers, 5-10, sr., Rolla


D.J. Wesolak, 6-4, soph., Boonville


COACH OF THE YEAR


Joe Rothweiler, Helias


Class 2


FIRST TEAM


Gavin Bishop, 6-3, sr., New Franklin


Ethan Fagre, 6-1, sr., Richland


Kaden Harms, 6-1, sr., Cole Camp


Zane Hodges, 5-7, sr., Stoutland


Tre Kempker, 6-3, sr., Eugene


Jackson King, 6-0, jr., Salisbury


Bo Kroenke, 5-11, sr., Lincoln


Hunter Mentola, 6-0, jr., Newburg


Austin Pace, 5-9, sr., Tipton


Tyler Perkins, 5-10, sr., New Franklin


Kyle Schleeter, 6-0, jr., Fayette


Grady Todd, 6-3, sr., Plato


Zach Voss, 6-3, sr., Iberia


Trevin White, 6-5, sr., Calvary Lutheran


Keegan Zdybel, 6-2, jr., Slater


SECOND TEAM


Landon Baalman, 5-9, sr., Cole Camp


Trey Burton, 6-0, sr., Westran


Aden Campbell, 5-10, sr., Slater


David Dale, 6-0, sr., Westran


Veston Fearon, 6-3, soph., Richland


Nathan Kleffner, 6-0, jr., Vienna


Tanner Lanes, 6-3, soph., Harrisburg


Caleb Maassen, 6-3, jr., Linn


Cale Polson, 5-9, sr., Fayette


Tyler Renn, 5-9, soph., Eugene


Tom Tripp, 6-1, soph., Smithton


Jake Whittle, 6-0, jr., Iberia


Conner Wolf, 6-2, jr., Tipton


Jason Young, 6-0, jr., Laquey


Chandler Zdybel, 5-10, sr., Slater


COACH OF THE YEAR


Craig Engelbrecht, Eugene


Class 1


FIRST TEAM


Carson Brown, 5-10, sr., Green Ridge


Coen Brown, 6-1, soph., Sedalia Sacred Heart


Evan Craig, 6-1, sr., Keytesville


William Gibson, 6-1, sr., Higbee


Amari Glasgow, 5-11, sr., Brunswick


Colby Hale, 6-0, sr., Northeast: Cairo


Brady Heckemeyer, 6-5, sr., St. Elizabeth


Hunter Lane, 6-3, sr., Macks Creek


Kassen Lock, 5-10, jr., Prairie Home/Bunceton


Austin McKinstry, 5-11, jr., Keytesville


Nate Nolte, 6-5, jr., Chamois


Bailey Quint, 6-0, soph., Pilot Grove


Alex Rebikh, 6-0, sr., Green Ridge


Clark Rohrbach, 6-3, sr., Jamestown


Ross Struemph, 6-6, sr., St. Elizabeth


SECOND TEAM


Jacob Brooks, 6-2, jr., Sturgeon


Jason Burnett, 5-10, jr., Prairie Home/Bunceton


De'shonne Cowans, 6-0, sr., Glasgow


Eli Deppe, 6-4, jr., Chamois


Logan Flaspohler, 6-3, jr., Sturgeon


Isaiah Gilmore, 5-10, jr., Otterville


Nolan Heckemeyer, 6-2, sr., St. Elizabeth


Mark Henderson, 5-6, soph., Climax Springs


Brock Lucas, 6-3, soph., St. Elizabeth


Drew Sanders, 5-11, soph., Glasgow


Jake Snider, 6-1, sr., Sturgeon


Christian Snyder, 6-5, sr., Jamestown


Colton Walter, 6-2, sr., Macks Creek


Devin Warren, 6-3, sr., Chamois


Gage Wilson, 6-7, soph., Northeast: Cairo


COACH OF THE YEAR


Dillon Tenhlder, St. Elizabeth