BOYS


MVP-Gavin Bishop, NF


First Team


Keegan Zdybel, Slater, Jr.


Tyler Perkins, NF, Sr.


Colby Hale, Cairo, Sr.


Caden Esamilla, Comm., Sr.


Jake Snyder, Sturgeon, Sr.


Aden Campbell, Slater, Sr.


Jacob Brooks, Sturgeon, Jr.


Bailey Quint, PG, Jr.


De’Shonne Cowans, Glasgow, Sr.


Gage Wilson, Cairo, So.


Chander Zdybel, Slater, Sr.


Drew Sanders, Glasgow, So.


Honorable-Mention


Bryce Taylor, Cairo, Jr.


Tysen Dowell, NF, Jr.


Cole Meisenheimer, PG, Sr.


Logan Flaspohler, Sturgeon, Jr.


Antwaun Herriford, Glasgow, Jr.


Jacob Davis, Cairo, Sr.


GIRLS


MVP-Natalie Thomas, Community R-6, Sr.


First Team


Dalaney Bowers, Comm., Sr.


Taegan Bartolacci, Cairo, Sr.


Brenna Hubbard, Glasgow, So.


Abby Maupin, NF, So.


Alexis Welch, Comm., So.


Grace Phillips, PG, So.


Rileigh Eberhardt, Cairo, Sr.


Lexi Wolfe, Madison, Sr.


Melia Carmack, Glasgow, So.


Madisyn Beeler, Slater, Sr.


Addy Salmon, NF, Fr.


Brianna Beamer, Comm., Jr.


Honorable-Mention


Emilee Grimes, Slater, Sr.


Alayna Hall, Sturgeon, Jr.


Natalie Glenn, PG, So.


Gracie Brumley, Cairo, Fr.


Abby Uhlich, Slater, Sr.


Sadie Hoyt, Comm., Sr.


Rylee Thomas, Madison, Jr.


CCAA


All-Conference Basketball Team


BOYS


MVP-Kassen Lock, Prairie Home/Bunceton, Sr.


First Team


William Gibson, Higbee, Sr.


Trevin White, Calvary Lutheran, Sr.


Christian Snyder, Jamestown, Sr.


Clark Rohrbach, Jamestown, Sr.


Clayton Pethan, Prairie Home/Bunceton, Sr.


Jason Burnett, Prairie Home/Bunceton, Jr.


Keetin Redifer, Higbee, Jr.


Honorable-Mention


Ian MacLaughlin, Calvary Lutheran, Sr.


Will Struttman, Calvary Lutheran, Jr.


Blane Petsel, Prairie Home/Bunceton, Jr.


Tristan Jones, Jamestown, Jr.


GIRLS


MVP-Chloe Moser, Bunceton/Prairie Home


First Team


Claire Duenckel, Calvary Lutheran, So.


Devin Clark, Higbee, Sr.


Ginna Meisenheimer, Jamestown, So.


Maggie Wood, Bunceton/Prairie Home, Jr.


Maddie Homfeldt, Calvary Lutheran, Fr.


Kelsey Watson, Bunceton/Prairie Home, Jr.


Macey Whisenand, Higbee, So.


Honorable-Mention


Madalynn Sedgwick, Jamestown, Jr.


Victoria Gibson, Higbee, So.


Ashlyn Twenter, Bunceton/Prairie Home, Sr.


Cara Bishop, Bunceton/Prairie Home, Sr.


Anna Scheperle, Jamestown, Jr.


Jillian Huddleston, Higbee, Sr.