9-year-old
July 5-8
At Farmington
Friday, July 5
1-Boonville vs. MABA American, 9 a.m.
2-Carthage vs. MABA National, 11 a.m.
3-Sikeston vs. SEMO North, 2 p.m.
4-Boonville vs. Carthage, 4 p.m.
5-MABA American vs. Sikeston, 6 p.m.
Saturday, July 6
6-SEMO North vs. MABA National, 9 a.m.
7-Carthage vs. MABA American, 11 a.m.
8-SEMO North vs. Boonville, 2 p.m.
9-MABA National vs. Sikeston, 4 p.m.
10-Sikeston vs. Boonville, 6 p.m.
Sunday, July 7
11-MABA National vs. MABA American, 9 a.m.
12-SEMO North vs. Carthage, 11 a.m.
13-MABA National vs. Boonville, 2 p.m.
14-Sikeston vs. Carthage, 4 p.m.
15-MABA American vs. SEMO North, 6 p.m.
Monday, July 8
4 Team Bracket Play with consolation game
16-Seed 3 vs. Seed 2, 9 a.m.
17-Seed 4 vs. Seed 1, 11 a.m.
18-Loser bracket game, 2 p.m.
19-Winner bracket game, 4 p.m.


10-year-old
July 5-8
At Scott County
Friday, July 5
1-Kennett vs. MABA American, 4 p.m. Field 1
2-Carthage vs. Scott County, 4 p.m. Field 2
3-Sikeston vs. Boonville, 4 p.m. Field 3
4-SEMO North vs. Sikeston, 7 p.m. Field 3
5-Cape Girardeau vs. Boonville, 7 p.m. Field 1
6-Scott County vs. MABA National, 7 p.m. Field 2
Saturday, July 6
7-MABA National vs. Sikeston, 10 a.m. at Field 1
8-Boonville vs. Kennett, 10 a.m. at Field 2
9-Carthage vs. Cape Girardeau, 10 a.m., field 3
10-MABA American vs. Scott County, 12:30 p.m. at Field 1
11-Kennett vs. SEMO North, 12:30 p.m. at Field 2
12-MABA National vs. Carthage, 12:30 p.m. at Field 3
13-Boonville vs. SEMO North, 3 p.m. at  Field 2
14-Sikeston vs. MABA American, 3 p.m. at Field 1
15-Scott County vs. Cape Girardeau, 3 p.m.
Sunday, July 7
16-MABA American vs. Carthage, 10 a.m.
17-SEMO North vs. MABA National, 10 a.m.
18-Cape Girardeau vs. Kennett, 10 a.m.
6 team bracket game with consolation game
19-6th seed vs. 3 seed, 1 p.m.
20-5th seed vs. 4th seed, 1 p.m.
Monday, July 8
21-Winner 19 vs. 2 seed, 10 a.m.
22-Winner 20 vs. 1 seed, 10 a.m.
23-Loser 21 vs. Loser 22, 1 p.m.
24-Winner 21 vs. Winner 22, 1 p.m.


11-year-old
July 5-8
At Boonville
Friday, July 5
1-Carthage vs. MABA American, 10 a.m.
2-SEMO North vs. Sikeston, 12:30 p.m.
3-Carthage vs. MABA National, 2 p.m.
4-MABA American vs. SEMO North, 4:30 p.m.
5-MABA National vs. Boonville, 7:30 p.m.
Saturday, July 6
6-Sikeston vs. MABA National, 10 a.m.
7-Boonville vs. MABA American, 12:30 p.m.
8-Sikeston vs. Carthage, 2 p.m.
9-MABA American vs. MABA National, 4:30 p.m.
10-SEMO North vs. Boonville, 7 p.m.
Sunday, July 7
11-SEMO North vs. Carthage, 10 a.m.
12-Boonville vs. Sikeston, 12:30 p.m.
13-MABA National vs. SEMO North, 2 p.m.
14-Carthage vs. Boonville, 4:30 p.m.
15-MABA American vs. Sikeston, 7 p.m.
Monday, July 8
16-Semis No. 4 seed vs. No. 1 seed, 12 noon
17-Semis No. 3 seed vs. No. 2 seed, 2:30 p.m.
18-Championship, 5 p.m.

12-year-old
At Carthage
July 5-7
Pool A
MABA American, Carthage, Seneca, SEMO North, Kennett, Boonville
Pool B
MABA National, Aurora, Sikeston, New Madrid, Mt. Vernon
Friday, July 5
1-Aurora vs. Mt. Vernon, 9 a.m.
2-Carthage vs. Seneca, 9 a.m.
3-MABA American vs. Kennett, 11 a.m.
4-New Madrid vs. MABA National, 11 a.m.
5-Boonville vs. SEMO North, 1 p.m.
6-Mt. Vernon vs. Sikeston, 1 p.m.
7-Kennett vs. Seneca, 3 p.m.
8-Aurora vs. New Madrid, 3 p.m.
9-SEMO North vs. MABA American, 5 p.m.
10-MABA National vs. Sikeston, 5 p.m.
Opening ceremonies, 7 p.m.
11-Boonville vs. Carthage, 7:30 p.m.
Saturday, July 6
12-MABA National vs. Aurora, 9 a.m.
13-SEMO North vs. Kennett, 9 a.m.
14-Carthage vs. MABA American, 11 a.m.
15-Sikeston vs. New Madrid, 11 a.m.
16-Seneca vs. Boonville, 1 p.m.
17-Mt. Vernon vs. MABA National, 1 p.m.
18-Kennett vs. Carthage, 3 p.m.
19-Sikeston vs. Aurora, 3 p.m.
20-New Madrid vs. Mt. Vernon, 5 p.m.
21-Seneca vs. SEMO North, 5 p.m.
22-MABA American vs. Boonville, 7 p.m.
Sunday, July 7
23-A seed 3 vs. B seed 2, 9 a.m.
24-B seed 3 vs. A seed 2, 11 a.m.
25-Winner 23 vs. A top seed, 1 p.m.
26-Winner 24 vs. B top seed, 3 p.m.
27-Winner 25 vs. Winner 26, 10 a.m.