BOYS
Class 1
Thursday, March 13
Mizzou Arena
Scott Co. Central 69, Stanberry 63
Meadville 50, Macks Creek 41
Friday, March 14
Third place, Stanberry vs. Macks Creek, Mizzou Arena, 12:45 p.m.
Saturday, March 15
First place, Scott Co. Central vs. Meadville, Mizzou Arena, 12:50 p.m.
Class 2
Thursday, March 13
Hearnes Center
Sacred Heart 62, Thayer 39
Iberia 66, Canton 65
Friday, March 14
Third place, Thayer vs. Canton, Mizzou Arena, 7:45 p.m.
Saturday, March 15
First place, Sacred Heart vs. Iberia, Mizzou Arena, 8:10 p.m.
Class 3
Thursday, March 13
Hearnes Center
Barstow 55, College Prep at Madison 47
Cardinal Ritter 73, Strafford 54
Friday, March 14
Third place, College Prep of Madison vs. Strafford, Mizzou Arena, 4:15 p.m.
Saturday, March 15
First place, Barstow vs. Cardinal Ritter, Mizzou Arena, 4:30 p.m.
Class 4
Saturday, March 15
Quarterfinals
Farmington vs. Bayless
Grandview vs. Lafayette
Normandy vs. Helias
St. Francis Borgia vs. Republic
Class 5
Saturday, March 15
Quarterfinals
Jackson vs. Christian Brothers College
Lee’s Summit vs. Lee’s Summit West
Ft. Zumwalt So. vs. Hazelwood Central
Hickman vs. Willard
GIRLS
Class 1
Thursday, March 13
Mizzou Arena
North Andrew 67, Chadwick 53
Walnut Grove 86, Marion Co. 25
Friday, March 14
Third place, Chadwick vs. Marion Co., Mizzou Arena, 11 a.m.
Saturday, March 15
First place, North Andrew vs. Walnut Grove, Mizzou Arena, 11 a.m.
Class 2
Thursday, March 13
Crane 57, New Franklin 52
Skyline 37, New Haven 32
Friday, March 14
Third place, New Franklin vs. New Haven, Mizzou Arena, 6 p.m.
Saturday, March 15
First place, Crane vs. Skyline, Mizzou Arena, 6:20 p.m.
Class 3
Thursday, March 14
Mizzou Arena
El Dorado Springs 60, Saxony Lutheran 38
Ash Grove 58, Hermann 39
Friday, March 14
Third place, Saxony Lutheran vs. Herman, Mizzou Arena, 2:30 p.m.
Saturday, March 15
First place, El Dorado Springs vs. Ash Grove, Mizzou Arena, 2:40 p.m.
Class 4
Saturday, March 15
Quarterfinals
Dexter vs. Battle
Notre Dame vs. Benton
Incarnate Word vs. Helias
Marshfield vs. Republic
Class 5
Saturday, March 15
Quarterfinals
Eureka vs. Parkway North
Lee’s Summit No. vs. No. Kansas City
Ft. Zumwalt West vs. St. Joseph’s Academy
Rock Bridge vs. Parkview