BOYS
Class 1
Third place
Friday, March 8
Drexel 75, Meadville 50
First place
Saturday, March 9
Eminence 62, Stanberry 60
Class 2
Third place
Friday, March 8
Iberia 65, Oran 63
First place
Saturday, March 9
Salisbury 70, West Platte 46
Class 3
Third place
Friday, March 8
Lutheran 74, Fatima 47
First place
Saturday, March 9
College Prep 67, St. Pius X 52
Class 4
Saturday, March 9
Quarterfinals
Sikeston 62, Gateway 52
Normandy 60, Mexico 52
Republic 46, St. Francis Borgia 33
Liberty North 69, Grandview 57
Semifinals
Thursday, March 14
Sikeston (26-2) vs. Normandy (19-8), 3:30 p.m.
Republic (26-4) vs. Liberty North (22-5)
Third place
Friday, March 12
12 noon
First Place
Saturday, March 16
3 p.m.
Class 5
Saturday, March 9
Quarterfinals
DeSmet 81, Jackson 48
Vianney 49, McCluer North 44
Hickman 73, Kickapoo 68
Rockhurst 81, Fort Osage 55
Friday, March 15
Semifinals
DeSmet (24-6) vs. Vianney (22-8), 3:20 p.m.
Hickman (26-2) vs. Rockhurst (24-5), 5 p.m.
Third place
Saturday, March 16
11:30 p.m.
First place
Saturday, March 16
6:40 p.m.

GIRLS
Third place
Friday, March 8
Mercer 75, Chadwick 54
First place
Saturday, March 9
Walnut Grove 47, Chamois 46
Class 2
Third place
Friday, March 8
Skyline 64, Marceline 53
First place
Saturday, March 9
Crane 55, New Haven 45
Class 3
Third place
Friday, March 8
St. James 65, North Tech 44
First place
Saturday, March 9
Lutheran St. Peters 80, Cameron 68
Class 4
Saturday, March 9
Quarterfinals
Dexter (25-3) 64, Rosati-Kain 43
Incarnate 78, Kirksville 26
Webb City 55, Sullivan 39
Smithville 44, Notre Dame 43
Semifinals
Thursday, March 14
Dexter (26-3) vs. Incarnate (29-0)
Webb City (24-5) vs. Smithville (25-4)
Third place
Friday, March 15
1:40 p.m.
First place
Saturday, March 16
4:50 p.m.
Class 5
Saturday, March 9
Quarterfinals
St. Joseph's Academy 72, vs. Parkway South 43
Cor Jesu Academy 51, Hazelwood Central 40
Rock Bridge 50, Nixa 22
Blue Springs 49, Kearney 37
Friday, March 16
Semifinals
St. Joseph's Academy (22-5) vs. Cor Jesu Academy (21-9)
Rock Bridge (23-5) vs. Blue Springs (28-2)
Third place
Saturday, March 16
1:15 p.m.
First place
Saturday, March 16
8:30 p.m.