BOYS
Class 1
Scores
Scott County Central 83, Risco 77
Eminence 78, Hurley 40
Fair Play 66, Macks Creek 53
Wellington-Napoleon 67, North Andrew 45
Stanberry 42, Rock Port 34
Drexel 67, Pilot Grove 48
Marion County 50, Glasgow 48 OT
Meadville 76, Hale 34
Quarterfinals
Saturday, March 2
Scott County Central (16-13) vs. Eminence (24-5)
Fair Play (26-3) vs. Drexel (28-1)
Marion County (21-7) vs. Meadville (28-1)
Wellington (22-6) vs. Stanberry (21-7)
Class 2
Scores
Winona 65, Bernie 62
Oran 64, Elsberry 52 OT
Canton 81, Northeast-Cairo 70
Salisbury 77, Russellville 47
Iberia 80, Dora 58
Pierce City 37, Crane 35
Sacred Heart 80, Skyline 59
West Platte 67, Albany 55
Quarterfinals
Saturday, March 2
Winona (21-8) vs. Oran (26-3)
Canton (27-1) vs. Salisbury (27-1)
Ibera (26-3) vs. Pierce City (19-10)
Sacred Heart (25-4) vs. West Platte (28-0)
Class 3
Scores
Charleston 85, Clearwater 63
College Prep 66, Maplewood 49
Lutheran North 79, Christian 59
Southern Boone 87, Highland 73
Fatima 62, Hartville 46
Strafford 70, Seneca 50
Lafayette County 54, Butler 48
St. Pius X 70, Maryville 64
Quarterfinals
Saturday, March 2
Charleston (27-3) vs. College Prep (28-2)
Lutheran North (19-11) vs. Southern Boone (22-6)
Fatima (27-1) vs. Strafford (24-4)
Lafayette County (28-1) vs. St. Pius X (21-6)
GIRLS
Class 1
Scores
Naylor 65, Scott County Central 51
Chadwick 70, Bunker 39
Walnut Grove 78, St. Elizabeth 52
North Andrew 67, Wellington 49
Mercer 72, Mound City 57
Drexel 56, Bunceton 22
Chamois 59, Marion County 33
Norborne 48, Meadville 38
Quarterfinals
Saturday, March 2
Naylor (17-7) vs. Chadwick (24-5)
Walnut Grove (27-2) vs. Drexel (21-8)
Chamois (21-7) vs. Norborne (25-2)
North Andrew (24-4) vs. Mercer (27-1)
Class 2
Scores
Neelyville 84, Hayti 50
New Haven 58, Bismarck 26
Marceline 60, Silex 41
Sturgeon 51, Russellville 36
Crocker 63, Seymour 57
Crane 57, Pierce City 55
Skyline 47, Windsor 38
Maysville 47, North Platte 39
Quarterfinals
Saturday, March 2
Neelyville (22-8) vs. New Haven (19-10)
Marceline (26-3) vs. Sturgeon (26-2)
Crocker (27-2) vs. Crane (27-3)
Skyline (24-6) vs. Maysville (25-4)
Class 3
Twin Rivers 66, Saxony Lutheran 51
Lutheran St. Peters 61, Carnahan 32
North Tech 65, Hermann 62
Palmyra 55, Blair Oaks 49
St. James 53, Licking 35
Ash Grove 67, Fair Grove 56
Stockton 60, Lafayette County 49
Cameron 63, St. Pius X 49
Quarterfinals
Saturday, March 2
Twin Rivers (23-7) vs. Lutheran St. Peters (25-4)
North Tech (19-6) vs. Palmyra (24-5)
St. James (24-4) vs. Ash Grove (24-6)
Stockton (16-12) vs. Cameron (18-11)