Class 3 District 8
At Southern Boone
Feb. 19-23
BOYS
SEEDINGS
1. Blair Oaks
2. Southern Boone
3. Eugene
4. Hallsville
5. Boonville
6. California
7. Versailles
8. Centralia
First-round games
Tuesday, Feb. 19
Blair Oaks vs. Centralia, 4:30 p.m.
Hallsville vs. Boonville, 6 p.m.
Southern Boone vs. Versailles, 7:30 p.m.
Eugene vs. California, 9 p.m.
Feb. 18-22
GIRLS
SEEDINGS
1. Blair Oaks
2. California
3. Hallsville
4. Centralia
5. Boonville
6. Eugene
7. Versailles
8. Southern Boone
First-round games
Monday, Feb. 18
Blair Oaks vs. Southern Boone, 4:30 p.m.
Centralia vs. Boonville, 6 p.m.
California vs. Eugene, 7:30 p.m.
Hallsville vs. Versailles, 9 p.m.

Class 2 District 7
At Sturgeon
Feb. 19-23
BOYS
SEEDINGS
1. Salisbury
2. Sturgeon
3. New Franklin
4. Harrisburg
5. Father Tolton
6. Fayette
7. Slater
First-round games
Tuesday, Feb. 19
New Franklin vs. Fayette, 5 p.m.
Sturgeon vs. Slater, 6:30 p.m.
Harrisburg vs. Father Tolton, 8 p.m.
Feb. 18-22
GIRLS
SEEDINGS
1. Sturgeon
2. Salisbury
3. New Franklin
4. Harrisburg
5. Father Tolton
6. Slater
7. Fayette
First-round games
Monday, Feb. 18
New Franklin vs. Slater, 5 p.m.
Salisbury vs. Fayette, 6:30 p.m.
Harrisburg vs. Father Tolton, 8 p.m.

Class 1 District 8
At Northwest High School
Feb. 19-22
BOYS
SEEDINGS
1. Pilot Grove
2. Leeton
3. Otterville
4. Chilhowee
5. Northwest
6. Calhoun
7. Bunceton
8. Kingsville
First-round games
Tuesday, Feb. 19
Pilot Grove vs. Kingsville, 4:30 p.m.
Chilhowee vs. Northwest, 6 p.m.
Leeton vs. Bunceton, 7:30 p.m.
Otterville vs. Calhoun, 9 p.m.
Feb. 18-22
GIRLS
SEEDINGS
1. Bunceton
2. Otterville
3. Pilot Grove
4. Northwest
5. Chilhowee
6. Kingsville
7. Leeton
8. Calhoun
First-round games
Monday, Feb. 18
Bunceton vs. Calhoun, 4:30 p.m.
Northwest vs. Chilhowee, 6 p.m.
Otterville vs. Leeton, 7:30 p.m.
Pilot Grove vs. Kingsville, 9 p.m.

Class 1 District 9
At Jamestown High School
Feb. 19-23
BOYS
SEEDINGS
1. Glasgow
2. Community
3. Chamois
4. Prairie Home
5. Jamestown
6. Higbee
7. Calvary Lutheran
8. Missouri School for the Deaf
First-round games
Tuesday, Feb. 19
Glasgow vs. MSD, 4:30 p.m.
Prairie Home vs. Jamestown, 6 p.m.
Community vs. Calvary Lutheran, 7:30 p.m.
Chamois vs. Higbee, 9 p.m.
Feb. 18-22
GIRLS
SEEDINGS
1. Chamois
2. Glasgow
3. Jamestown
4. Community
5. Prairie Home
6. Higbee
7. Calvary Lutheran
8. Missouri School for the Deaf
First-round games
Monday, Feb. 18
Chamois vs. MSD, 4:30 p.m.
Community vs. Prairie Home, 6 p.m.
Glasgow vs. Calvary Lutheran, 7:30 p.m.
Jamestown vs. Higbee, 9 p.m.