Class 5 District
Tournament
Second Round
Camdenton 35, Washington 7
Fort Osage 36, Raytown 0
Holt 45, Parkway North 36
Jackson 54, Vianney 14
Kirkwood 33, Hazelwood East 12
Lebanon 42, Rolla 15
Lee's Summit West 49, Central (Springfield) 0
Nixa 37, Kickapoo 21
Ozark 42, Branson 7
Park Hill South 34, Kearney 23
Parkview 49, Willard 28
Parkway Central 41, Ft. Zumwalt South 0
Rockwood Summit 34, Fox 0
Staley 48, Central (St. Joseph) 27
Webster Groves 28, McCluer 21
Winnetonka 34, North Kansas City 13
Class 4 District
Tournament
Second Round
Bolivar 29, Raytown South 14
Cape Central 17, Sikeston 14
Clayton 30, Gateway Tech 26
Hannibal 34, Marshall 13
Harrisonville 35, Nevada 25
Helias Catholic 38, St. Dominic 14
Hillcrest 49, Carthage 20
Hillsboro 34, North County 26
Miller Career 50, Lutheran South 21
Platte County 35, Liberty North 14
Smithville 49, Savannah 21
St. Clair 42, Priory 13
St. Mary's (St. Louis) 49, Vashon 22
Sullivan 42, Westminster Christian 14
University City 42, St. Charles West 0
Webb City 48, Republic 7
Class 3 District
Tournament
Second Round
California 42, Chillicothe 0
Cassville 48, Seneca 13
Center 13, Hogan Prep 12
Central (Park Hills) 25, Fredericktown 24
Centralia 20, Boonville 17
Duchesne 31, Orchard Farm 7
Eldon 34, Springfield Catholic 7
John Burroughs 56, John F. Kennedy 13
Maryville 76, KC Northeast 0
McCluer South-Berkeley 52, Living Word Christian School 22
Monett 35, Reeds Springs 6
Oak Grove 21, Pembroke Hill 17
Osage 54, Logan-Rogersville 33
Soldan International 22, Cardinal Ritter 20
St. Pius X (Kansas City) 21, Cameron 20
Ste. Genevieve 35, Central (New Madrid County) 7
Class 2 District
Tournament
Second Round
Blair Oaks 62, Montgomery County 14
Brentwood 42, Carnahan 22
Caruthersville 42, Scott City 0
Charleston 50, Malden 30
Clark County 42, Bowling Green 0
Holden 51, St. Paul Lutheran 21
Lafayette County 70, Knob Noster 13
Lamar 69, Ash Grove 28
Lathrop 24, Lawson 0
Liberty (Mountain View) 50, Strafford 36
Maplewood-Richmond Hts. 60, Lutheran North 28
Mountain Grove 21, Willow Springs 0
Palmyra 42, Highland 7
Sarcoxie 33, Butler 30
South Callaway 28, North Callaway 12
St. Joseph Le Blond 20, Brookfield 12
Class 1 District
Tournament
Second Round
Cass-Midway 38, Drexel 20
Hayti 46, Portageville 0
Lockwood/Golden City 39, Jasper 21
Milan 63, Princeton 27
Miller 35, Marionville 6
Penney 41, Gallatin 13
Polo 56, South Harrison 26
Sacred Heart 35, Cole Camp 30
Salisbury 41, Marceline 12
Skyline 48, Adrian 21
South Shelby 39, Schuyler County 6
Tipton 56, Concordia 20
Valle Catholic 44, Thayer 15
Wellington-Napoleon 59, Lone Jack 14
West Platte 28, North Platte 12
Westran 48, Knox County 24